Антисанітарія і домашнє насильство: затримали батька, який знущався над власними дітьми

Співробітники ювенальної превенції Дрогобицького відділу поліції спільно з працівниками соціальних служб відвідали неблагополучні родини, в яких виховуються неповнолітні діти. Про це Гал-інфо повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Антисанітарія і домашнє насильство: затримали батька, який знущався над власними дітьми

Зокрема, перевірялася сім’я в селі Брониця, де батько зловживає спиртними напоями, а діти проживають в антисанітарних умовах. Поліцейські притягнули чоловіка до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) та ч.1 ст.173-2 КУпАП (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).
Стосовно кривдника також винесено терміновий заборонний припис – спеціальний захід протидії домашньому насильству, щоб негайно припинити домашнє насильство. Учасники профілактичного рейду провели роз’яснювальну бесіду з чоловіком та дали йому певний час на виправлення ситуації, після закінчення якого відбудеться ще одна перевірка. Систематично відвідуючи ʺгоре-батьківʺ, правоохоронці мають можливість попередити негативні явища в сім’ях та наглядати за дітьми з ʺгрупи ризикуʺ.

Нагадаємо, винесення термінового заборонного припису дає змогу поліцейським піклуватися про безпеку постраждалої особи. Зазначена вимога поширюється також на місце спільного проживання чи перебування постраждалої особи та кривдника, незалежно від їхніх майнових прав на відповідне житлове приміщення. Правоохоронці можуть у встановленому законом порядку застосовувати поліцейські заходи примусу для виселення з житлового приміщення кривдника, якщо терміновий заборонний припис передбачає зобов’язання залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи, а кривдник відмовляється добровільно його залишити.


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...