“Ніби копія батька, але ще схожий на одного голівудського актора”: У Мережу потрапили світлини Коломойського-молодшого

Син олігарха Ігоря Коломойського 20-річний Грегорі Коломойський буде грати в складі баскетбольної команди «Дніпро»

Хлопець, який володіє значними фізичними даними – зріст 193 см і вага близько 95 кг, прибув в розташування баскетбольної команди «Дніпро» на зборах в литовській Клайпеді. У мережі з’явилися фото з тренувального табору команди.

Коломойський-молодший буде грати під номером 45. Хлопець зовні дуже схожий на батька, особливо «видає» густа кучерява шевелюра.

Грегорі Коломойський є вихованцем «Дніпра». У минулому сезоні захисник грав в коледжі «Клівленд Стейт», але вийшов на паркет всього в двох матчах, в яких не набрав жодного очка. Потім українець виступав на чемпіонаті Ізраїлю.

Раніше Ігор Коломойський розкрив подробиці спортивної кар’єри сина: «Минулого літа він провчився, позаймався баскетболом до лютого в Клівленді, потім йому набридло, приїхав до Ізраїлю.

Там догравав сезон, ставши професійним баскетболістом, підписав контракт з «Маккабі Рішон». За клуб він пограв трохи часу, отримав срібну медаль, а тепер підписав контракт з «Дніпром» і буде грати на чемпіонаті України».

Користувачі Мережі відзначають, що він дуже схожий на батька.

“Начебто копія батька, але ще схожий на одного голівудського актора, того, що Аквамена зіграв”, “Одне обличчя з Коломойським-старшим”.


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...