Порошенко подався в біга! Гримить серйозний скандал

П’ятий президент Петро Порошенко продовжує всіляко ігнорувати правоохоронні органи.

Цю інформацію у коментарі журналістам підтвердила прес-секретар Державного бюро розслідувань Анжеліка Іванова.

Прес-секретар ДБР підкреслила, що допит Петра Порошенка повинен був початися у вівторок о 9:30.

“Порошенка мали допитати в рамках досудового розслідування у справі, що стосується можливого захоплення держвлади й невиконання рішення суду при проведенні конкурсу з добору кандидатів до Вищої ради правосуддя”, – додала Іванова.

Також за інформацією Telegram-каналу “Klymenko Time”, Петро Порошенко повинен був пройти перевірку на поліграфі, але, мабуть, злякався.

“Його адвокат сказав, що у зв’язку з пленарним засіданням в Раді він не зможе відвідати слідчих. Нагадаємо, сьогодні у Петра Олексійовича за розкладом був поліграф. Схоже, він вирішив грати в несознанку”, – йдеться в повідомленні.

Пізніше журналісти відшукали втікача від допиту ДБР Петра Порошенка.

Як виявилося, екс-президент вирішив перечекати слідчі дії в залі Парламенту.

“Петро Порошенко, який проігнорував допит ДБР, з’явився у Верховній Раді. Такий ось відповідальний народний обранець”, – сказано в підписі до опублікованого знімку.

Додамо, що загалом Порошенко фігурує в 12 кримінальних провадженнях. У всіх справах він проходить як свідок, підозр йому не вручали.

Нагадаємо, Порошенка вже викликали на допит у справі щодо зловживання владою під час скасування у 2016 році рішення голови однієї з місцевих райдержадміністрацій Миколаївської області. У ньому мовиться про зарахування 1,5 тисячі гектарів земель сільськогосподарського призначення до земель запасу державного значення.

ДБР також розслідує можливий фіктивний продаж заводу “Кузня на Рибальському”.

За версією слідства, під час продажу заводу могло мати місце відмивання коштів.

Раніше з’явилась інформація про те, що Петро Порошенко придумав новий метод заробітку. Повідомляється, що в Києві відкрилася кав’ярня Nice on Cafe, яка належить корпорації колишнього гаранта Петра Порошенка Roshen.

У дизайні нового закладу переважають жовто-коричневі відтінки, а в залі всього шість столиків.

Заклад відрізняється системою самообслуговування. Після замовлення клієнту видають чек з номером, після чого необхідно чекати оповіщення про замовлення на екрані, і тільки після цього можна буде забрати свою каву з десертом.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...