На 17%! В Україні різко падають зарплати. Кому з українців не пощастило

У третьому кварталі 2019 року зарплати впали на 17% в порівнянні з попереднім. Про це повідомили експерти, проаналізувавши сьогоднішній ринок праці.

Зокрема, в третьому кварталі домашньому персоналу пропонують зарплату на 44% менше, ніж у другому кварталі цього року. Представникам цієї сфери пропонують в середньому 5,5 тисяч гривень.

При цьому під Києвом можна отримувати приблизно 12,5 тисячі гривень.

Дослідження показало, що зменшення зарплат відбувалося також в сфері охорони та барно-ресторанної індустрії. Роботодавці пропонували вже на 22% менше в порівнянні з попереднім кварталом. Охоронцям готові платити на чверть менше, ніж барменам. У перших місячний оклад може бути 5,8 тисяч гривень, а у барменів – 7,1 тисяч гривень.

Найбільша середня зарплата по Україні пропонується будівельникам – 12,3 тисяч гривень, а в Закарпатській області їх заробіток сягає і 20 тисяч грн.

Працівникам транспортної сфери найвигідніше шукати вакансії в Київській області, де за їхню працю пропонують 17 тисяч гривень. Для порівняння наводяться дані по Україні середній рівень зарплат в логістиці – 11,2 тисяч гривень.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...