“Чим вище кохання, тим нижче поцілунки”: ерогенні зони, про які ми часто забуваємо

Дарувати блаженство – це своєрідне мистецтво. Тож почати romantic варто з повільного еротичного масажу, який розслабить та налаштує на потрібну хвилю. Ніжні дотики нікого не залишать байдужими, а деякі секретні прийоми пробудять у коханій людині всі сексуальні імпульси – пише 1+1.

Шепочи та цілуй

Окрім компліментів наші вуха прагнуть пестощів, які заплутають думки. Та поки що зарано втрачати свідомість – попереду ще так багато недосліджених місць…

Звісно ж, оминути шию неможливо. Це, певно, перша ерогенна зона, яка спадає на думку. Тут безліч нервових закінчень, тому приємно все – коли цілують чи злегка кусають. Гладять пальцями або проводять лінії язиком. Погодься – навіть уявляти приємно.

Пограйся з волоссям, адже від твоїх дотиків навіть найсерйозніша особа стане пухнастим котом та задоволено замуркоче. А якщо хочеш, щоб кохану людину пронизувало приємним струмом – роби це під час палкого злиття вустами.

Здивуй непередбачуваністю

Пальці рук переплітаються, лагідно торкаються до кожного сантиметра тіла й викликають приємні вібрації. Та окрім цього вони можуть похизуватися чималою кількістю точок, стимуляція яких доповнить гарячі розваги. Ба більше, внутрішня поверхня рук, особливо ліктьові згини також напрочуд чутливі. Тому пропустити їх те саме, що залишитися без десерту.

Хто б міг подумати, що пестощі внутрішньої поверхні стегон приємні не лише жінкам, а й чоловікам. І хоча ми часто розділяємо ерогенні зони, «гра» з сосками та сідницями сподобається обом партнерам. Не віриш? – А ти перевір. Тільки ж обережно… Таку ніжність витримає не кожен.

Живіт – це ще одна зупинка, яка доведе будь-кого до максимальної насолоди. Від поцілунку в цю частину тіла починаєш «закипати», а її стимуляція сприяє кровотоку в інші ерогенні зони.

Продовжуй…

Ти ж пам’ятаєш, що «чим вище кохання, тим нижче поцілунки». І для того, щоб секс був схожий на пісню, важливо робити все плавно.

А коли справа дійде до найцікавішого, мої поради зайві: віддайся почуттям і отримуй задоволення!

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...