“Ви стояли з плакатами, що я – х**ло!” З’явилося нове відео розмови Зеленського з добровольцями у Золотому

Миколаївський журналіст Олег Деренюга опублікував повне відео гучної розмови президента України Володимира Зеленського з українськими військовими у прифронтовому Золотому на Донбасі, під час якої відбулася перепалка з ексбійцем полку “Азов” Денисом Янтарем і активістами “Нацкорпусу”.

Він також знімав спілкування головнокомандувача з військовослужбовцями про розведення військ. Ексклюзивний ролик викладений на каналі “НикВести HD” у YouTube (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

За словами журналіста, на відео видно, як активісти “підставили Зеленського у Золотому”. Так, спершу спілкування відбувається у спокійному тоні, а потім президент зривається і переходить на крик.

“Спочатку вони годину з ним ганяли чаї біля багаття, плавно перейшовши з “ви” на “ти”, до того ж президент сам їм говорить: “Давайте на ти!” А потім уже в самому кінці, коли він ішов, підбігли й зняли відео, де попросили підписати з ними меморандум. Здивований Зеленський прямо відповідає: “З ким меморандум? З тобою?”. Бо він цілу годину перед цим душевно з ними спілкувався”, – прокоментував Деренюга.

Також на відзнятих фрагментах можна почути слова президента про те, що він добре пам’ятає висловлювання добровольців про нього, які лунали ще на марші проти капітуляції у Києві.

“А коли, хлопці, ви стояли на площі, куди ви вийшли не за гроші, а серед вас (я ж можу узагальнити) стояли з плакатами мене – геть або я х**ло. Я до чого, і це дивилися росіяни, і це теж ганьба. Ми всі робимо помилки”, – сказав Зеленський.

Зазначимо, що в неділю, 27 жовтня, президент опублікував начебто повне відео своєї розмови з добровольцями у Золотому. Але, як виявилося, воно триває всього 23 хвилини 54 секунди, тоді як те, що зібрав журналіст Дерлюга, довше – 35 хвилин 20 секунд.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...