“Розрізали череп, як кавун і там…”: знайомий Заворотнюк розповів всю правду про її стан після операції. Налаштовані на боротьбу до кінця

Після двох операцій на головному мозку хвора на рак російська артистка Анастасія Заворотнюк знаходиться в свідомості і повністю в адекватному стані.

Про це повідомив знайомий сім’ї Заворотнюк “Комсомольской правде”. Він додав, що артистка налаштована на боротьбу зі страшною хворобою.

“Вона не просто в свідомості, а в повному адекваті. Спілкується з близькими. Розуміє, що серйозно хвора, але налаштована вилікуватися. Ви невірно уявляєте собі операцію – що розрізали череп, як кавун, і там колупаються. Зараз сучасні методи: робиться невеликий отвір в черепі, туди вводять мікронож і лазером видаляють пухлину”, – розповіло джерело.

За словами знайомого, Заворотнюк проводили генетичне дослідження ДНК і ще ряд досліджень, які показали, що організм артистки має великий запас життєвих сил.

У мережі розповсюджували інформацію, що у актриси розвинувся частковий параліч правої частини тіла, а пізніше медики підключили її до апарату штучної вентиляції легенів.

Проте 18 вересня стало відомо, що Заворотнюк в свідомості і може дихати самостійно.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...