Згоріли живцем: як пасажири готували сніданок та підпалили потяг

Щонайменше 73 пасажири загинули внаслідок пожежі у потязі в Пакистані, який їхав з Карачі до Равалпінді.

Міністр залізниць шейх Рашид Ахмед заявив, що пожежа була викликана вибухом газового балона, який використали пасажири, аби приготувати сніданок.

Вогонь охопив три вагони. За даними чиновників, багато людей загинули, намагаючись вистрибнути з палаючого поїзда.

Ще 40 людей отримали травми. Чиновники кажуть, що кількість загиблих може зрости.

Аварія трапилася поблизу міста Рахім Яр-Хан на півдні провінції Пенджаб.

Багато пасажирів були паломниками, що прямували до Райвінда поблизу міста Лахор на одну з найбільших щорічних релігійних конференцій Пакистану, організовану місіонерським рухом мусульман-сунітів Таблігі Джамаат.

“Вибухнули дві кухонні плити. Вони готували, у них була олія (для приготування їжі – Ред.), яка збільшила вогонь”, – сказав пакистанський міністр.

Він зазначив, що пасажири, які заносять кухонні плити до поїздів, щоб готувати їжу, є загальною проблемою. Продукти до поїздів проносити можна, але газові балони заборонені.

За словами офіційних осіб, на час пожежі 54 людини знаходилося в ​​11-ому вагоні та 78 у вагонах 12 та 13.

Пакистанські чиновники повідомили, що деякі жертви так сильно обгоріли, що їх неможливо ідентифікувати, і треба використовувати аналіз ДНК, щоб з’ясувати, хто загинув.

З іншого боку, повідомлення з місця трагедії свідчать про те, що у поїзді могли бути проблеми з електрикою. Як повідомляється, кілька вцілілих людей заявили, що вважають причиною коротке замикання.

Прем’єр-міністр Імран Хан заявив у Twitter, що “сильно засмучений жахливою трагедією”, та наказав провести розслідування.

Pakistan firemen board the train that set alight on 31 October

Pakistan firemen board the train that set alight on 31 October

Це найгірша катастрофа на залізниці в Пакистані за останні десятиліття.

У країні є велика історія смертельних аварій на залізничному транспорті. Показники нещасних випадків часто високі, оскільки поїзди переповнені пасажирами.

У 2007 році щонайменше 56 людей загинули та понад 120 постраждали в аварії поблизу Мехрабпура.

А в 2005 році понад 130 людей загинули, коли в провінції Сінд зіткнулися три потяги в одній з найгірших катастроф в історії країни.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...