“Будемо сумувати”: Пішла з життя легендарна співачка та актриса

“Будемо сумувати”: Пішла з життя легендарна співачка та актриса. Ніхто не очікував…

Легендарної артистки не стало на 81 році життя.

Померла співачка і актриса Марі Лафоре. Померла артистка в Швейцарії. Про це пише Рoliteka.net з посиланням на міжнародні та російські ЗМІ:

«Причини смерті з’ясовуються», – йдеться в матеріалі «360».

Трагічні новини журналістам повідомила дочка знаменитості Домініка Сегала:

«Вона померла в Женолье».

Також висловилися фанати артистки:

«Сьогодні Марія нас покинула, будемо сумувати за нею».


Марі Лафоре – справжнє ім’я – Майте Марі Брижитт Думенак, народилася в 1939 році в Сулак-сюр-Мер на заході Франції. Вперше вона вийшла на велику сцену в 19 років. Популярність прийшла до неї в 23 роки. Її пісні «Manchester et Liverpool» («Манчестер і Ліверпуль»), «Mon amour, mon ami» («Моя любов, мій друг»), «La tendress» («Ніжність») колись співав весь світ.

Також Марі Лафоре знімалася в кіно. Вона знялася в декількох десятках фільмів і серіалах, зокрема, «Авантюристи», «На яскравому сонці», «Спрут – 3» та інші.

Нагадаємо також, 9 жовтня померла співачка і актриса Рашель Гедалева. На момент смерті артистці було 64 роки. Відзначається, що останнім часом артистка тяжко хворіла:

«У її оточенні були чудові музиканти і артисти, а Розенбаум в знаменитій пісні про візнику згадав саме Шелю:” Привіт, Рашель! “. Рашель грала в кіно – в її короткій фільмографії роль екскурсовода – це, дійсно, була її основна робота в Росії і, як виявилося, і в Ізраїлі, участь в одному з фільмів Сокурова і в ще кількох роботах на “Ленфільмі”», – розповів журналіст Володимир Мак виданню «NEWS».

Відомо, що артистка народилася в Росії, а в Ізраїль з сім’єю приїхала в 1990 році. Перший свій концерт на сцені Культурного центру вихідців з СРСР в ансамблі з гітаристами Григорій Нісневіч і Олексієм Белоусовим дала в тому ж році. Рашель Гедалева дуже любила музику і виступала практично скрізь в Ізраїлі, також працювала екскурсоводом.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...