“Я лежала в психіатричній лікарні”: Екс-солістка “Віа Гри” зробила сенсаційне зізнання. Відбувалися “страшні речі”

Співачка Альона Вінницька, колись солістка популярного жіночого гурту “ВІА Гра” після 20 років насиченої кар’єри була змушена взяти тайм-аут.

Як припускає сьогодні сама артистка, з нею сталося те, що фахівці називають “вигоранням”. Згодом ситуація настільки погіршилася, що від психолога знаменитості довелося перейти до психіатра.

Про це Вінницька розповіла в ефірі програми “Зірковий шлях” на каналі “Україна”. При цьому, яким би гірким не здавався її досвід, сьогодні співачка стверджує, що завдяки йому навчилася бути “звичайної” жінкою.

“Я в шоу-бізнесі майже 20 років. За цей час людина може втомитися, виснажитися. Психологи називають це дуже модними словами: “людина перегоріла”. Напевно, те ж саме п’ять років тому відбулося і зі мною”, – розповіла виконавиця.

За словами Вінницької, їй було важко прийняти себе “звичайною сімейною жінкою”, впоратися з умовами побуту і щоденними турботами:

“Я звикла до скаженого ритму, щоденних переїздів, життя в готелях. Коли у мене скоротився гастрольний графік, було складно знайти себе в побуті. Зрозуміла, що не знаю, що потрібно робити вдома”.

З подібною проблемою публічні люди, чий звичний ритм згодом скорочується, стикаються часто, зазначила Вінницька. І не всім під силу впоратися з цим – багато хто хворіє, спивається, з ними відбуваються “страшні речі”. Так і співачці спочатку довелося боротися зі стресом, а ще пізніше – з проблемами серйозніше.

“У мене було багато різного … спочатку стрес, потім почалася депресія. Потім я лежала в психіатричній лікарні. Я працювала не з психологами, а з психіатрами, настільки мені було погано. Сиділа на антидепресантах”, – зізналася вона.

Проте, сьогодні колишня учасниця успішного проекту Костянтина Меладзе дякує долі за ці випробування, адже саме завдяки їм вона навчилася жити по-іншому: “Це був чудовий життєвий досвід. Він вправляє мізки. Я зрозуміла і прийняла все, що сталося зі мною в житті. Змінилася, придбала нові навички, прийшла життєва мудрість”.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...