Тіло сховав у валізу і пішов до іншої: 22-річну студентку коханий убив під час грубого інтиму

Британська туристка Грейс Міллейн, яка зникла близько тижня тому, була виявлена ​​мертвою в Окленді, Нова Зеландія. Тіло 22-річної студентки засунули у валізу і закопали серед кущів в передмісті. Знайти його вдалося завдяки відстеженню даних з мобільного телефону.

Як повідомляє Mirror, вбивця Грейс – 26-річний місцевий мешканець, з яким британка познайомилася в Мережі і пішла на побачення. Молоді люди сподобалися один одному, і в той же вечір у них був інтим, в квартирі у новозеландця. На жаль, у хлопця виявилися садистські нахили.

«Причиною смерті міс Міллейн став грубий секс», – зазначено в поліцейському репорті. Під час статевого акту чоловік кусав, бив і душив свою нову знайому. У якийсь момент Грейс втратила свідомість і вже не прийшла до тями. Її партнер цього навіть не помітив. Після сексу він як ні в чому не бувало пішов в душ, потім заснув, і лише прокинувшись вранці, виявив, що дівчина «лежить на підлозі нерухомо, а в носі у неї запеклася кров».

Пошукові запити вбивці цього ранку включали в себе фрази «де купити велику валізу в Окленді» і «професійна чистка килимів». У той же день він сховав тіло в чемодан, відвіз його за місто … і спокійно пішов на нове побачення з новою знайомою з «Тіндера».

В цей час триває суд над злочинцем. Намагаючись виправдати себе, чоловік стверджує, що грубо поводився під час сексу, щоб нібито доставити партнерці задоволення. Він також упевнений, що смерть дівчини була нещасним випадком, і не вважає себе вбивцею.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...