“Подивився на маму, видихнув і…”: 4-річний хлопчик помер після уколу. Не встигла витягнути голку

У Хмельницькій області в одній із лікарень раптово помер 4-річний хлопчик, якого доставили до медзакладу через біль у животі.

Назаркові зробили низку аналізів та нічого серйозного не знайшли. Лікарі вирішили вколоти хлопчику ”вітаміни” для покращення захисних сил організму. Та не встигла медсестра вийняти голку із тіла дитини, як Назар подивився на маму, видихнув і помер. Дитину намагалися реанімувати 40 хвилин. Але дії медиків не допомогли.

За даними поліції, хлопчик потрапив до Віньковецької районної лікарні 4 листопада, о 11:45. Медики встановили дитині діагноз “ацетономічний синдром”. Не встигли перейти до лікування, як близько 16:40, малюк помер. Мама Назара, 22-річна Марина, буквально посекундно пам’ятає останні хвилини життя свого синочка.

“Півдня нічого не робили. Ніякого УЗД чи рентгена, не рятували його, просто ходили й питали, чи дитина попісяла, щоб зробити аналіз. Йому вкололи препарат для покращення захисних сил організму. Не встигли вони витягнути голку, як малий догори подивився, закрив очка й видихнув”, – розповіла журналістам Надзвичайних новин мама Назарчика Марина. Лікар, який призначив укол, шокований не менше. За його словами, це звичайні вітаміни. “Це набір вітамінів. Його зазвичай колять при ацетономічному синдромі”, – розповідає лікар неонатолог Віньковецької районної лікарні Володимир Галанзовський. Інструкція до препарату ці слова підтверджує.

За попередніми висновками судмедекспертів, причиною смерті стало гостре запалення бронхів.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...