Відтепер, боржники компослуг можуть залишитися без житла

Відтепер, після рішення суду, той, то не сплачує рахунки за комунальні послуги, зможуть заарештувати майно і обмежити виїзд за кордон, застерегли у Київській міській державній адміністрації.

Так, борги за компослуги мають близько 5% споживачів у Києві, повідомляє 24 канал. І саме на них припадає 60% суми загальної заборгованості киян, повідомили у пресслужбі КМДА у фейсбуці. За деякими рахунками борги сягають сотень тисяч гривень, а люди відмовляються укладати договір реструктуризації суми боргу.

“Щоб врегулювати питання заборгованості шляхом укладення договорів розстрочення, достатньо звернутися до найближчого “Центру комунального сервісу” з необхідними документами та обрати оптимальний термін для погашення боргу”, – розповів гендиректор комунального концерну “Центр комунального сервісу” Андрій Щербина.

За його словами, якщо ж людина не реагує на повідомлення, заклики сплатити за спожиті компослуги, свідомо накопичує борги, не звертається по допомогу, то справу можуть передати до суду. А вже за рішенням суду на боржника накладають санкції – від заборони виїзду за кордон до арешту рухомого й нерухомого майна.

У Києві близько 5% споживачів накопичили заборгованість за всіма видами комунальних послугБлизько 5% споживачів…

Gepostet von Київська міська державна адміністрація – КМДА am Freitag, 8. November 2019

 

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...