Збиралася стрибнути з даху: поліцейські врятували дівчину від самогубства

У місті Слов’янськ на Донеччині патрульні поліцейські завадили самогубству 14-річної дівчини.

Дівчину, що стоїть на даху будинку на вулиці Торській, побачила у вікно місцева жителька. Вона зателефонувала до поліції. Через кілька хвилин поліцейські вже були біля під’їзду, повідомили у департаменті комунікації Патрульної поліції.

На місце події прибув екіпаж у складі Сергія Морозова, Марка Кириленка та Валентина Дещенка.

“Валентин залишився внизу, а Сергій та Марк піднялися на 9-й поверх будинку, але дах там був зачинений. Тож поліцейські вирішили розділитися та шукати виходи на дах з інших під’їздів. Завдяки допомозі мешканців будинку патрульним вдалося знайти ключі від даху в іншому під’їзді”, – сказано в повідомленні.

Поліцейські намагалися діяти якомога швидше, щоб дівчина не встигла заподіяти собі шкоди.

Піднявшись на дах, поліцейські почали вмовляти дівчину не робити необачних кроків і дати патрульним допомогти їй. Спочатку вона не бажала розмовляти, але згодом пішла на контакт. Результатом перемовин стало те, що дівчина зробила крок назад.

Самогубству 14-річної дівчини завадили патрульні у Слов’янську

Самогубству 14-річної дівчини завадили патрульні у Слов’янськуВкрай стурбована дівчина стояла на даху будинку на вулиці Торській. Її побачила випадкова громадянка, яка поглянула у своє вікно, та одразу зателефонувала до поліції.Екіпаж патрульних у складі Сергія Морозова, Марка Кириленка та Валентина Дещенка, за лічені хвилини прибув на місце події.Валентин залишився внизу, аСергій та Марк піднялися на 9-й поверх будинку, але дах там був зачинений. Тож поліцейські вирішили розділитися та обшукати виходи на дах з інших під’їздів. Завдяки допомозі мешканців будинку, патрульним вдалося знайти ключі від даху в іншому під’їзді.Усе це відбувалося дуже швидко, аби дівчина не встигла заподіяти собі шкоди.Піднявшись на дах, поліцейські почали вмовляти дівчину не робити необачних кроків і дати патрульним допомогти їй. Спочатку вона не бажала розмовляти, але трохи пізніше вже пішла на контакт. Результатом перемовин стало те, що дівчина зробила крок назад.Упевнившись, що дівчина на безпечній відстані від краю даху, патрульні разом зі слідчим негайно піднялись на дах ліфтової, зняли її та заспокоїли. Унизу вже чатували медики, яким передали врятовану.Дякуємо поліцейським за ще одне збережене життя.24/7 служимо та захищаємо!

Gepostet von Патрульна поліція України am Sonntag, 10. November 2019

Заплакану дівчину передали медикам, які вже чекали внизу біля під’їзду.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...