“Мені немає прощення”: жорстокість розправи матері над рідними дітьми вражає. Передсмертна записка змінила все!

Жінка, яка кинулася з двома дітьми з вікна в Москві, залишила передсмертну записку, попросивши не садити її чоловіка в тюрму, оскільки він ні в чому не винен.

Текст записки в мережу виклав «112». Повідомляється, що основна версія ПП – післяпологова депресія Людмили Соколової. Дев’ять місяців тому жінка народила дочку. Нагадаємо, що мати і немовля загинули, а старший син Соколових вижив, але потрапив до лікарні у важкому стані.


Чоловіка загиблої Віталія, який вранці, як звичайно поїхав на роботу, відвезли в лікарню в шоковому стані. За його словами, жінка почала замислюватися про смерть після народження дочки, навесні 2019 року, а останнім часом вона стала часто звертатися до педіатра у зв’язку з різними недугами у дітей.

Нагадуємо, за фактом трагедії відкрито кримінальну справу за статтею “вбивство”. На місці НП працюють представники Слідчого комітету РФ.

“36-річна Людмила Соколова жила з чоловіком. Його наразі розшукують. Сім’я виглядала благополучною. Сьогодні о 8.30 до сім’ї приходив педіатр, мати скаржилася на млявість дітей. Але двері не відкрила. Співробітники поліції не змогли потрапити в квартиру, двері планували вибивати”, – інформує Telegram-канал 112, публікуючи в мережі фото жінки.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...