В світлі фар побачив тіло: вбивство відомого боксера вражає жорстокістю. Був ще живим, коли

40-річного Ашота Болящі застрелили на парковці – він був чемпіоном світу з тайського боксу

Відомого вірменського спортсмена Ашота Болящі застрелили вчора, 13 листопада, на південному заході Москви. Тіло 40-річного Болящі виявили біля будинку на Нахімовському проспекті.

Місцевий житель припаркованих свою машину і в світлі фар побачив тіло чоловіка. Болящі застрелили біля його автомобіля, і якийсь час він лежав мертвим на парковці. Можливо, коли у чоловіка вистрілили, він був ще живий.

Болящі досяг великих висот в тайському боксі. Він тричі вигравав чемпіонат світу з тайського боксу за версією WPKA, чемпіонат світу і Кубок світу з тайського боксу за версією IPMTF, Кубок Азії з кікбоксингу за версією WPKA, а також став 17-кратним чемпіоном в інших міжнародних турнірах.

Також Ашот Болящі поставив унікальний рекорд по швидкості нанесення ударів: за секунду Ашот справив 11 ударів – 8 руками і 3 ногами.

Додамо, що останнім часом, на жаль, все більше боксерських поєдинків призводять до трагічних наслідків. Як повідомлялося раніше, американець, бився на розігріві у Усика, помер від отриманих ударів. Патріку Дею було 27 років.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...