Немає половини черепа та кісток: спливли моторошні подробиці загибелі 14-річного підлітка

Батько загиблого в Прилуках 14−річного Дениса Чаленка заявив, що у дитини не було половини черепа і кістки в нозі.

Про це повідомляє “Апостроф”.

Офіційна версія смерті Дениса (нещасний випадок) не влаштовує батьків і жителів Прилук. Про вбивство свідчить характер травм на тілі дитини.

За словами адвоката сім’ї загиблого хлопця Володимира Білика, судячи з усього, в останні хвилини життя Дениса Чаленко жорстоко побили.

“Я оглядав труп цієї дитини. Там були тілесні ушкодження, які вказують на те, що його жорстоко били. Крім того, ці тілесні ушкодження були одержані за життя, тому що щелепи були дуже сильно стиснуті. І є такий момент, що у нього витекли очі”, − додав Білик.

Щоб розібрати в пригоді призначили кілька експертиз: дві судово−медичних (одну провели в Києві), а також судово−цитологічну і судово−імунологічну (дослідження крові на місці події).

Однак родичі Дениса запевняють, що до сих пір так і не отримали жодних результатів експертиз.

“Ми про їх результати нічого і не знаємо. Скільки ми в Прилуках вже ходимо добиваємося, щоб дізнатися результати цієї експертизи… Але нам ніхто нічого… Ми на Київ відвезли тіло. У дитини не було кісток найважливіших. Ключиця була зламана, ніс перебитий, під очима синці, нога одна повністю перебита, з неї кістка витягнута і половини черепа не було”, − сказав батько загиблого хлопця Віктор Чаленко.

На думку батьків і адвоката сім’ї, в поліції намагаються приховати справжні причини події.

“Коли проводилась друга судово−медична експертиза, батько за свої гроші наймав авто і віз тіло сина в Київ. Це абсурд і це не нормально. Але це моральний аспект. Що стосується юридичної сторони питання, то цікаво, яким чином можливо було провести повторну експертизу, що не зажадавши частини кісток черепа і лівої ноги, де був перелом? Але ж саме за цими фрагментами можна було визначити механізм нанесення травми, під яким кутом було завдано удару, з якою силою і навіть яким предметом: або це був дійсно наїзд поїзда, або то була травма, отримана при падінні і ударі об шляхову милицю, або був все ж завдано удар зверху вниз якимось предметом”, − сказав Білик.

У Прилуцькому відділенні поліції, в свою чергу, просять все ж дочекатися результатів експертиз.

“Якщо вони (результати експертиз − ред.) Не оприлюднюються, значить вони ще не готові. Коли будуть готові, то їх оприлюднять”, − пояснили в місцевому відділенні поліції.

Однак правоохоронці дали деяку інформацію. За їх словами, в момент загибелі 14−річний Денис Чаленко був серйозно п’яний.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...