Невідома викрала чужу дитину із садка

14 листопада у Дніпрі з території дитячого садка жінка намагалася викрасти дитину. Бабуся дівчинки вийшла слідом за онукою і виявила, що дитина зникла. В сльозах вона звернулася до перехожих. Молодий хлопець дивом встиг наздогнати викрадачку і повернути бабусі внучку.

Жінці вдалося втекти.

Про це розповіла Валерія Сердюк в фейсбук-групі “Райончик”.

“Близько 17:00 на території 219 дитячого садка була вкрадена дочка моєї подруги. За дитиною до садка прийшла бабуся. Поки знімала бахіли, дитина вийшов з групи на вулицю. Через 30 секунд бабуся вийшла, а внучки вже немає. Повз проходив хлопець з дівчиною, які бачили, як дівчинку виводила з території дитячого садка якась жінка. За словами бабусі, хлопець одразу ж побіг в сторону викрадачки і забрав дитину. Жінка відразу ж втекла”.

Дніпряни розповіли про подібні випадки.

“Вчора біля АТБ, який в кінці Косіора, до моєї доньки підійшла жінка років 40-45, – написала Linda Kraft. – Намагалася заманити її за будинок, обіцяла там показати кошеня, і дати погодувати його. Дочка не повелася. Дивлюся, на районі загострення”.

25 жовтня суд міста Ірпінь Київської області відправив під домашній арешт 26-річну Анастасію Поліщук. За два дні до цього вона вкрала 3-місячного Дениса Туженова в селищі Коцюбинське. Забрала його з візочка і втекла на таксі, доки мати 19-річна Олена зайшла на пошту.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...