«Це була любов з першого погляду»: Наталія Могилевська розповіла про нового коханого.

Українська виконавиця Наталія Могилевська під час інтерв’ю розповіла про свою нову любов. І розкрила таємницю, для кого вона співає свій новий хіт «Полюбила».

«Він не принц, він цар! Коли я починала писати пісню «Полюбила», то наспівувала «Мама, я…», і думала: «Про що ж буде ця пісня, знову про маму?!» До останнього рядка я не знала, про що вона буде. Найкраще я пишу пісні в студії: стаю перед мікрофоном, то наспівую – і пісня народжується. І тут до мене прийшли слова «Я полюбила». Через тиждень після цього я познайомилася з людиною, якого дуже сильно полюбила! Це було кохання з першого погляду »- розповідає Наталя.

Також Наталія поділилася що готує цілий альбом своїх пісень, які переспівані на новий лад, тих пісень, які всі добре знають. Саме з цих пісень і починалася кар’єра Наталії Могилевської.

«Чому я це роблю? У мене є школа, в якій навчаються діти, і для них я «тьотя Наташа, яка танцює», і вони взагалі дуже мало знають моїх пісень. Коли я зрозуміла, що пісні «Дівча з волоссям кольору лілій» понад 20 років, і діти, яким зараз 8-10 років просто не можуть її знати, адже ротація пісні випала на період молодості їх батьків. Я зробила трек – і тепер я для них нормальна Джей Ло! Тепер вони співають їх і танцюють під них »- додала артистка.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...