15-річна школярка влаштувала самогубство в прямому ефірі: моторошне відео

У Херсоні 15-річна дівчина намагалася вкоротити собі віку, стрибнувши з недобудови. Усе транслювала в прямому ефірі в одній із соціальних мереж.

Відео побачили однокласники дівчини та розповіли вчителям. Ті–викликали правоохоронців, повідомили в прес-службі патрульної поліції та показали відео.

За описом інспектори встановили, що вказана будівля розташована на вулиці Комарова. Шкільні офіцери поліції В’ячеслав Грибко, Ірина Луняка та Алла Клімова негайно вирушили туди. Під’їжджаючи до місця, патрульні помітили на краю даху 8-поверхівки дівчину. Інспектори піднялись наверх.

“Доню, іди до мене. Чого ти тут? Давай поговоримо”,— просила дівчину Ірина Луняка.

Патрульним вдалось відговорити 15-річну дівчину від непоправного кроку. Після цього поліцейські відвезли її до школи. Туди ж прибули медики, слідчо-оперативна група та співробітники ювенальної превенції. Зараз життю дівчинки нічого не загрожує.

"Доню, не плач, іди до мене, поговоримо…"Херсон. 15-річна дівчина хоче покінчити життя самогубством. На сполох забили вчителі школи, де навчається підліток. Вони зателефонували шкільним офіцерам поліції. Зі слів вчителів, учні показали, що їхня однокласниця в одній з соціальних мереж веде прямий ефір з якоїсь високої недобудови й каже, що стрибне звідти.За описом інспектори встановили, що вказана будівля розташована на вулиці Комарова. Шкільні офіцери поліції Грибко В’ячеслав, Луняка Ірина та Клімова Алла негайно вирушили туди.Під’їжджаючи до місця, патрульні помітили на краю даху 8-поверхівки дівчину. Інспектори піднялись наверх."Доню, іди до мене. Чого ти тут? Давай поговоримо",— звернулась до дитини Ірина Луняка, поліцейська, яка й сама є матір’ю чарівної 6-річної донечки. — "Іди до мене, йди…"Патрульним вдалось відвернути 15-річну дівчину від непоправного кроку.Після цього поліцейські відвезли її до школи. Туди ж прибули медики, слідчо-оперативна група та співробітники ювенальної превенції. Наразі життю дівчинки нічого не загрожує.Дякуємо патрульним, які у такі моменти знаходять ті важливі й потрібні слова. Дякуємо за збереженне життя.

Gepostet von Патрульна поліція України am Dienstag, 19. November 2019

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...