“Ви нe cлyгa, ви – пoзoр нaрoдy!”: український фeрмeр жорстко присaдив нaрдeпa на збoрaх (ВІДЕО)

Депутат обіцяв виборцям не голосувати за ринок землі і не дотримав обіцянки.

Фермер із Житомирської області Сергій Вахнюк привселюдно “вичитав” і зганьбив нардепа від “Слуги народу” Богдана Кицака, звинувативши його у брехні виборцям й голосуванні всупереч даним обіцянкам.

Відповідне відео спілкування фермера з депутатом під час зборів в області з’явилося на сторінці “Всеукраїнської Аграрної Ради” у “Фейсбуці” й зібрало вже майже півмільйона переглядів.

“Як можна було так нагло обманути людей! Тиждень тому ви нам сказали, що не будете підтримувати законопроект про ринок землі в такому вигяді, який він є, а проголосували. Вас просили ваші виборці не голосувати. Відповідайте! Було таке? Вас просив Ружинський район, Андрушівський район, Бердичівський район, а ви позорно натиснули кнопку!” – зазначив Вахнюк.

Присутні в залі зааплодували фермерові. А сам він продовжив, наголосивши, що сьогодні долю України вирішують “перукарі” й “кулінари”:

“Не знаю, чи отримаємо ми перемогу, але в старості мене не буде совість мучити, що я нічого не зробив проти грабунку української землі. Ви – далекі від слуг народу, ви ганьба народу. Ми брали кредити, купували трактори, будували ферми і годували худобу, а тепер не знаємо, що з нами буде”.

Зрештою фермер обіцяв зганьбити “слуг народу” вже під Верховною Радою. Тим часом зал заскандував “Ганьба!” депутатам.

Фермер поставив на місце слугу народу Богдана Кицака

"Як можна було так нагло обманути людей! Тиждень тому ви нам сказали, що не будете підтримувати законопроект про ринок землі в такому вигяді, який він є, а проголосували. Вас просили ваші виборці не голосувати. Відповідайте! Було таке? Вас просив Ружинський район, Андрушівський район, Бердичівський район, а ви позорно натиснули кнопку!Не знаю, чи отримаємо ми перемогу, але на старість мене не буде совість мучити, що я нічого не зробив проти грабунку української землі. Ви – не слуга народу, ви позор народу. Ми брали кредити, купували трактори, будували ферми і годували худобу, а тепер не знаємо, що з нами буде…», – фермер Житомирщини Сергій Вахнюк поставив на місце слугу народу Богдана Кицака.

Gepostet von Всеукраїнська Аграрна Рада am Montag, 18. November 2019

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...