Нардеп від “Слуги народу” виявився ґвалтівником з погашеною судимістю

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка повідомив, що перевірка підтвердила той факт, що народний депутат з фракції “Слуга народу” Роман Іванісов відбув тюремний строк за згвалтування неповнолітньої, передає УНН.

“Перевірка була здійснена не нами – перевіряли відповідні органи. І ті факти, про які ви говорили – вони підтвердилися. Судимість погашена і тому вважається, що людина несудима на даний момент”, – сказав Рябошапка.

Як повідомляв УНН, з посиланням на правоохоронні органи, нардеп Іванісов 1996 року був засуджений за згвалтування неповнолітньої і відбув покарання у вигляді 2 роки 6 місяців у колонії загального режиму.

Сам народний депутат Іванісов ці факти заперечує та навіть розмістив на своїй сторінці у Facebook фото-копію довідки про відсутність судимості.

Коментуючи інформацію про наявність в біографії Іванісова такого факту, голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, якщо з’ясується, що нардеп від “Слуги народу” Роман Іванісов дійсно був засуджений за зґвалтування неповнолітньої, то це питання буде винесене на розгляд фракції.

Чекаємо від голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамії інформації, коли питання щодо Іванісова буде винесене на засідання фракції, адже інформація про те, що він був засуджений за згвалтування знайшла підтвердження.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...