“Навіть не підійшла до дитини”: мажорка на елітному авто на смерть збила 15-річного хлопця (фото)

Батьки дитини шукають правду.

Батьки 15-річного Артема Левченка, котрого у Полтаві на смерть збила власниця ресторанного бізнесу Наталія Саєнко, вже рік шукають правди у судах. Проте і досі нічого не можуть добитися.

Дивне розслідування

18 листопада відбулося судове засідання, на якому в якості свідка допитали одного з патрульних поліцейських, який був на місці ДТП. Правоохоронець розповів, що боді-камера на місці події не працювала, а свідків вони не опитували.

Про це розповів адвокат потерпілих Дмитро Семеха. Але це далеко не все “ляпи” силовиків. Семеха зазначив, що на сьогоднішній день п’ять слідчих були притягнуті до дисциплінарної відповідальності, а щодо деяких силовиків Державне бюро розслідувань відкрило кримінальні провадження за ст. “приховування злочину” і “халатність”.

Ось що відомо про хід досудового розслідування, яке тривало близько восьми місяців:

За словами Дмитра Семехи, на початковій план-схемі ДТП не було вказано місце, де лежав Артем. “Це найпростіше питання, яке дає розуміння, що слідство не було об’єктивним”, – зазначив адвокат.
На місці події, за словами захисника, правоохоронці нікого не опитали. У підсумку левову частку свідків знайшли самі батьки (з 30 чоловік близько 25-ти знайшли матір і батько Артема).
Перші свідки були опитані через чотири дні. Це при тому, що ДТП була резонансною: центр міста, пішохідний перехід, школяр.
Патрульні дозволили чоловікові Наталії Саєнко забрати відеореєстратор з “мерса”. Про це чоловік сам розповів на суді (див. відео).
Пристрій було повернуто на наступний день, але вже з порожньою картою. Адвокат потерпілих вважає, що флеш-карта була замінена на нову, і захист спробує це довести.

В цілому ситуація з ДТП, за його словами, вимальовується досить неоднозначна і прокуратура з поліцією зайняли “мегапасивну позицію”. В результаті чи то недоробки, то чи навмисних дій, батьки загиблого школяра опинилися в ситуації, коли їм доводиться в буквальному сенсі “вигризати” кожний доказ.

Батьки загиблого сина: “Нема сил!”

Батько і мати впевнені, що розгляд справи намагаються затягувати. “Таке враження, що нас беруть змором. Якщо раніше ти був зібраний, то через деякий час вже немає сил ні фізично, ні психоемоційно витримати такий забіг”, – розповіла Наталія Левченко

Що стосується водія Mercedes Наталії Саєнко, то на думку Левченко ніяких спроб висловити своє ставлення до події вона не побачила.

“Бачимося тільки в залі судових засідань. Вона мовчить. Тільки адвокати виступають. Якогось каяття я не бачу”, – розповіла мати хлопця.

За словами Левченко, після ДТП позашляховик під керуванням Саєнко зупинився тільки метрах в 50-ти за “зеброю”. Не було і слідів гальмування. Вийшовши з авто, водій не підійшла до дитини, а почала телефонувати. Результати радіорозвідки, які запросили батьки Артема показали, що дзвінки були чоловікові, матері, охоронцеві. Але не в “швидку”.

У той же час за даними ЗМІ Саєнко не вперше вчиняє ДТП. У 2016 році Полтавський суд зобов’язав жінку заплатити 3,5 тис. Грн штрафу за нетверезе водіння автомобіля.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...