З кораблів вкрали навіть б/в труси! З’явилися нові докази варварства РФ

Захоплені катери “Бердянськ” і “Нікополь” та буксир “Яни Капу” Росія повернула Україні не тільки без боєприпасів, документів і рацій. На суднах розграбували навіть особисті речі моряків.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів звільнений із російського полону український моряк Андрій Ейдер, котрий під час бою біля Керчі в листопаді 2018 року перебував на кораблі ВМС України “Бердянськ”.

Він висловив обурення варварською поведінкою росіян, які, окрім унітазів, вкрали навіть його труси.

“Після усього пережитого, мабуть, я не маю нічому дивуватися, але… Навіть плафони із лампами вкрали… Ото я маю питання: гаразд, плиту для їжі (вона інверторна, коштовна), але навіщо плафони красти? Хоча це таке, в мене залишилася усього одна пара спідньої білизни, було там пар 20. От нащо вам б/в трухани?!” – запитав Ейдер.

Також хлопець додав, що такої поведінки росіян, певно, ніколи й не зрозуміє. У цьому його підтримали підписники. Під постом у соцмережі вони обізвали їх злодіями.

“Розумом Росію не зрозуміти”, “Друже, вони вперше цивілізацію побачили, не ображайся на пітекантропів!”, “Вони думали, що не доведеться повертати кораблі. Злодії, звичайні злодії”, “Бо в них природою закладено загарбництво”, “Їх неможливо зрозуміти – чим вони самі вихваляються. Отже, ідеальний варіант – надійний кордон”, – прокоментували одні.

Інші ж вказали на те, що це цілком характерна поведінка для представників цього народу.

“Це свідчить про убогість тієї нації і мова не про статки, а духовність”, “Фетешисти гр**бані – мокші є мокші”, “Унітази та труселя сперли… Мабуть, унітазів не бачили ніколи, зараз цілий російський НДІ їх вивчає, думає, може, це секретне обладнання якесь, або америкоси секретну зброю укропам підігнали”, “Не дивуйся – так вони себе вели споконвіку, у всіх війнах, це навіть не орда, це грязь орди”, “У 2014-му вони з будинків, до яких заходили, виносили навіть старі шкарпетки і нижню білизну. Не кажучи вже про консерви. В багатьох із них будинки гірші, ніж у нас сараї! Тому, немає чому дивуватися”, “Не намагайся зрозуміти психологію і поведінку ординців… Тобі того не зрозуміти”, “Вони як прийшли на українську землю, все забирали з хат, відправляли додому! Там бідність неймовірна! Особливо в сибірських селах! Вони не розуміють, що матеріальні цінності можна придбати! Розуміють, що можна тільки грабувати!”, “Ганьба, але це все для злодіїв норма, вони завжди були ганебними злодіями і вбивцями”, “Мокші – вони і є мокші… Дикі люди”, – прокоментували українці.

Пізніше в мережі показали, як тепер виглядає бронекатер “Бердянськ” зсередини.

Зазначимо, що колишній військовий прокурор Анатолій Матіос оприлюднив повний перелік пошкоджень, а також майна, яке було вкрадено Росією на повернутих українських кораблях “Нікополь”, “Бердянськ” і буксирі “Яни Капу”. На своїй сторінці у Facebook він опублікував відповідний документ, а також фото і відео з перевірки суден співробітниками військової прокурори.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...