НП по всій Україні! Ніхто не отримає ні копійки соціальної допомоги. Названа главна причина всіх бід – це

Бланків лікарняних немає по всій Україні, а без них не видають грошей

Українці не можуть отримати гроші за больничные з-за несподіваного НП

Справа в тому, що в країні закінчилися бланки лікарняних. Тепер лікарі видають довідки про тимчасової непрацездатності, по яких неможливо отримати виплати.

У Департаменті охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації підтвердили, що бланків лікарняних немає по всій Україні. У Міністерстві охорони здоров’я нарікають, що в ситуації винні місцеві департаменти охорони здоров’я.

На сайті міністерства сказано, що договір з поліграфічним комбінатом “Зоря”, який виграв торги на друк бланків, був укладений тільки 18 листопада. Таким чином, бланки будуть в українських поліклініках і лікарнях тільки до кінця року.

До того часу пацієнти можуть отримати від лікуючих лікарів тільки довідку з діагнозом, підписом та мокрою печаткою. Однак такі довідки в бухгалтеріях не приймають для оплати.

“Довідки не можуть бути представлені до оплати, а повинні бути замінені на бланку листка непрацездатності після відновлення їх забезпечення в медзакладах”, – пояснив сімейний лікар Олександр Подлесоцкий.

Однак такі довідки можна буде обміняти на лікарняні, коли з’явиться бланки. Коли це станеться, можна уточнити у свого лікаря. Фонд соціального страхування оплатити дні непрацездатності зможе тільки за офіційними бланків.

“Тримайте зв’язок зі своїм лікуючим лікарем, він скаже, коли бланки будуть, і вам поміняють довідку на справжній листок непрацездатності. Зараз вам цю довідку дають, щоб у вас на роботі знали, що ви не гуляли, а дійсно вболівали. Така ситуація, на жаль, по всій Україні”, – кажуть на гарячій лінії МОЗ.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...