Молода мама замовила одяг для доньки, але посилку так і не отримала, а отримала листівку і подарунок від незнайомки

Їй прийшла листівка від незнайомки.Це повернуло жінці віру у справжніх людей.

Дівчина купила для доньки одяг онлайн, але хоча кур’єри втратили замовлення під час перевезення, все одно отримала свою посилку — і навіть більше. До дитячих речей додавалася листівка, яка повернула матері віру у людство і подарувала нову подругу.

Мама з Великобританії, Ківа МакКонвей, вирішила замовити кілька нових дитячих дрібничок для своєї доньки Феа і чекала на посилку, щоб порадувати дитину на різдвяні свята. Але в онлайн-покупок є певні та досить істотні негативні сторони: іноді замовлення може просто не прийти.

Ось і Ківа кілька тижнів чекала, що подарунки нарешті доставлять, але жодних звісток не отримувала. Дівчина так і не дізналася б про долю свого замовлення, якби не чиста випадковість і доброта незнайомки, яка побачила на дорозі розірвану посилку. Виявилося, що коробка з речами випала з вантажівки кур’єра, а речі розсипалися посеред дороги. Однак неприємність стала початком гарної історії.

Коли Ківа втомилася чекати та особисто прийшла на пошту, то дійсно отримала посилку, але у ній були не дитячі речі, а листівка і подарунок від невідомого відправника. Мама прочитала вкладену записку і дізналася, що жінка Емілі побачила дитячі речі, розкидані посеред дороги, і не змогла пройти повз. Вона записала дані адресата, щоб зробити родині приємне.

Ось що було написане на листівці:

“Дорога Ківо. Я пишу вам, щоб сказати, що посилка з дитячим одягом, на яку ви чекаєте, на жаль, не прийде. Вона випала з вантажівки кур’єра, і я помітила її, поки йшла на курси. Я сфотографувала вашу адресу і хотіла надіслати вам декілька маленьких подарунків, які, я сподіваюся, підійдуть вашій дитині. Я б зібрала їх (речі) з дороги, але вони були брудні і у машинному мастилі. Та й рух на дорозі був досить активним. Вітаю з поповненням — час завжди такий цінний. Емілі з Мейдстона, Кент.”

Жінка розповіла журналістам, що і не розраховувала на таку доброту з боку незнайомих людей.

“Спочатку я подумала, що це звістка від відправника, але потім зрозуміла, що це незнайомка, яка випадково знайшла посилку. Я просто не могла повірити, що зовсім незнайома людина так вчинить.”

Ківу так надихнув та розчулив акт доброти з боку незнайомої людини, що вона поставила собі за мету: обов’язково знайти таємничу Емілі. У цьому їй допомогла сила соцмереж — 15 листопада вона поділилася своєю історією у фейсбуці.

I ordered some clothes for féah that didn't come, received this today, a lady called Emily from Maidstone in Kent…

Gepostet von Caoimhe Mcconway am Freitag, 15. November 2019

“Я замовила для Феа одяг, який не прийшов, але сьогодні отримала ось це. Одна жінка на ім’я Емілі з Мейдстона у Кенті знайшла мою посилку, яка впала з вантажівки, сфотографувала мою адресу і надіслала мені цю чудову листівку разом із кількома речами для доньки. Який чудовий жест від незнайомки. Якщо хтось знає Емілі з Мейдстона, скажіть їй, що вона повністю відновила мою віру у людство (не соромтеся ділитися постом, хотілося б дізнатися, хто вона така).”

Якщо після посту в Емілі не додалося нових знайомих, то точно з’явилися фанати.

Вау-вау-вау, це так чудово, так по-доброму.
Сподіваюся, ти знайдеш цю добру людину.
Але найдивовижніше те, що за чотири години після публікації Ківі написала сестра Емілі (оскільки сама дівчина не користується фейсбуком). З її допомогою мама майже миттєво зв’язалася з благодійницею через WhatsApp.

Під час розмови Ківа дізналася, що в Емілі троє власних дітей і троє прийомних. При цьому у неї ще достатньо сил, щоб дарувати добро іншим людям.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...