“З Вовою у нас…. стосунки…”: Партнерка Остапчука вразила зізнанням про телеведучого. “Емоції буквально переповнювали”

Знаменитий український хореограф, учасниця шоу «Танці з зірками» Ілона Гвоздьова прокоментувала свій виліт з проекту, а також висловилася щодо свого партнера Володимира Остапчука.

Так, в інтерв’ю виданню «Факти» танцівниця зізналася, що Володимир страждає від зіркової хвороби і саме це могло перешкодити йому потрапити в фінал.

«Не хочу його образити, але, по-моєму, в якийсь момент Володимир Остапчук захотів кубок настільки сильно, що забув: це шоу – командний проект, в якому дуже важлива робота в парі. Володю, мабуть, затопило загальне захоплення, велика кількість прихильниць навколо, і він почав думати, що і сам може доводити свою майстерність на танцювальному майданчику», – сказала Ілона.

Більш того, за словами Гвоздьової, дуже часто «знання Володимира виливалися в самозамилування, а не роботу в парі». При цьому Ілона впевнена, що саме цей факт вплинув на подальшу участь Остапчука в проекті.

«Думаю, це зіграло не останню роль у вирішенні глядачів, за кого голосувати. Хоча, я погоджуся з думкою, що він був гідний фіналу з точки зору технічних даних. Просто його трохи занесло на хвилі успіху. Вова занадто рано почав думати про перемогу, і глядач це відчув, вирішивши, що йому пора йти», – сказала вона.

«І я пишаюся своїми попередніми партнерами – Юрієм Ткачем, Ігорем Ласточкіним. Всі в танцях домоглися великих успіхів і хороших результатів. З Вовою у нас, на жаль, стосунки не склалися. Його любов до себе була найсильнішою. Він намагався, все виконував, але думав лише про себе, що й завадило йому дійти до фіналу. Я багато разів говорила про те, що танцювати треба в парі, але Вова мене не слухав. Він виходив на паркет, і емоції його буквально переповнювали», – додала Ілона.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...