Увага всім! Новий розвод на який я мало не купився! Вчора о 23:30 в квартиру, в якій я живу, подзвонили у дзвінок

Новий, старий, розлучення, на який я сьогодні мало не попався!

О 23:30 в квартиру, в якій я живу, подзвонили в дзвінок. Звичайно, у мене багато друзів, але ніяк я не чекав, що хтось в пів-дванадцятого ночі мене вирішив відвідати.

Я відкрив двері в квартиру (ще є зовнішня двері в тамбурі) і запитав «Хто там?» На що, на мій превеликий подив, пролунала відповідь – «Надя це ти?» (Ім’я моєї Мами). Я задав ще одне питання – “Хто це?» На що була відповідь незнайомець за дверима сказав – «Це Слава» (Ім’я мого батька).

Після мого «Який Слава?» Людина відповів що «ніякий» і швидко почав викликати ліфт.

Двері в тамбурі металева, з хорошим замком. Я спробував подивитися у вічко, але стояли так, щоб не можна було побачити.

Тільки закривши вхідні двері в квартиру я усвідомив що це було. А справа ось у чому. Людина (або група людей) дізналися де я живу, я думаю це нескладно, дізнатися хто мої батьки, теж не важко.

Незнайомець точно знав куди він йде, і до кого. Тільки ось мета його була невідома. Не хочеться думати про погане, але і про хороше теж о 23:30 не подумаєш. Голос його був схожий на голос мого батька, але я його не з ким не сплутаю. Батько і Мати живуть в іншому місті (мабуть людина про це не знала).

Я взяв телефон і набрав свого батька, який майже спав у себе в квартирі, в іншому місті. Не хочу думати, що було б якщо я б відкрив двері. У такі моменти мимоволі замислюєшся про легалізацію зброї.

Взагальному будьте пильні. Не втрачайте розум, не дайте себе застати зненацька. І ніколи не відкривайте двері незнайомцям! Буду вдячний за перепост! Чим більше людей про це дізнаються, тим менше попадеться на вудку шахраїв

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...