Пенсіонеру загрожує в’язниця за спробу вижити, українці лютують: “Це і є голодомор”

У Кременчуці, Полтавська область, поліція затримала пенсіонера, який спробував вкрасти з супермаркету пакет з курячими крильцями. Про цей випадок на своїй сторінці в Facebook написав 24 листопада відомий український блогер Михайло Шнайдер.

Блогер повідомив, що пенсіонерові загрожує до 3 років в’язниці за те, що він спробував винести їжу. Шнайдер зазначив, що такий вчинок пенсіонер вчинив явно не від хорошого життя:

“Ви тільки вдумайтеся в Це. Він взяв не шоколад, не горілку, не ковбасу, не ікру, а жалюгідні Крильця. Тепер чоловікові загрожує до ТРЬОХ РОКІВ В’ЯЗНИЦІ. Хіба від хорошого життя старий зробив цей відчайдушний Вчинок? Хіба він був ситий, коли зайшов в цей Магазин? Звичайно ж НІ”.

Блогер зазначив, що 22 листопада в Україні згадували жертв Голодомору 1932-1933 років, а на наступний день можна спостерігати картину голоду, який продовжує переслідувати українців тут і зараз.

Користувачі підтримали блогера в коментарях і висловилися щодо цього інциденту: “А охорона не могла просто забрати і не викликати поліцію? Самі напевно виносять і не тільки крильця!”, “Не знайшлося того, хто зміг би оплатити ці крильця? І ще в супермаркеті в охороні працюють потв*ри!”, “Це і є голодомор(“.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...