Танці в стрінгах і шашлик на голій жінці, – мережу обурили фото відвертої вечірки

Користувачі соцмереж обурюються відвертими фото із вечірки айтішників у Києві.

746035_7_w_1000

Захід під назвою “Антиконфа” влаштували в одному із столичних клубів ще 9 грудня. Однак публікація вульгарних фото у популярній групі Facebook “Рагулі” лише тепер викликала неабиякий резонанс.

“Запальні танці від найпрекрасніших леді, ходулісти і веселі карлики, кабаре, захоплююче неонове шоу, приголомшливий стриптиз від майстрів своєї справи, бармен-шоу з роздачею коктейлів всім учасникам, живі статуї, конкурси, леді-фуршет і багато іншого … Це вечірку ви не забудете ніколи!”, – йшлося в анонсі заходу.

Натомість фотозвіт з вечірки переповнений відвертими фото голих жінок. Вони танцювали стриптиз, демонстрували оголені сідниці, з голих моделей гості їли шашлик.

У коментарях під фото люди називають такі номери оргіями і пишуть про несмак організаторів вечірки, а також що подібні заходи принижують гідність жінок.

“Красівих дєвушек било очєнь много”(c), але розгледіти там красу було дуже важко. Вона в прямому сенсі цього слова повернулася задом. Гидотнішого заходу за останній рік я не бачила”, – написала адмін групи “Рагулі”.

Також в соцмережах пишуть, що квиток на цей захід коштував 270 доларів.

746035_4_w_1000 746035_8_w_1000

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...