3eлeнcький почав плакати не зважаючи на кaмeри. Дивiтьcя, щo тpaпилoсь(відео)

На церемонії до Дня пам’яті жертв Голодомору Президент України Володимир Зеленський і його дружина Олена стояли зі сльозами на очах. Фото схвилювало українську громадськість.

Кадри церемонії були опубліковані на офіційній сторінці Офісу президента України в Facebook. 23 листопада траурна дата для українців по всьому світу. Сьогодні День пам’яті мільйонів жертв Голодомору – геноциду, влаштованого режимом російського диктатора Йосипа Сталіна.

В офіційній церемонії з вшанування пам’яті жертв Голодомору взяла участь і президентське подружжя. Зеленський там виступив зі зворушливою промовою.

“У нашій історії є сторінки, які дуже боляче згадувати, але які неможливо забути. Злочини, які доводять, що жорстокість і цинічність не мають кордонів. Біди, які нормальна людина не побажає навіть своїм найлютішим ворогам.

Трагедії, які настільки великі, що людство ще не придумало слів, щоб описати той біль, який пережили українці“, – заявив президент.

Українців вразили кадри офіційної церемонії. Особливо вони були вражені фото, де Зеленський з дружиною зі сльозами на очах дивляться на монумент, присвячений жертвам Голодомору.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...