“Довго збирала потрібну суму”: Віра Брежнєва перенесла важку операцію. Шанувальники стурбовані

Це зараз Віра Брежнєва успішна і дуже популярна співачка Артистка може дозволити собі абсолютно все – найдорожчі наряди і найпопулярніші курорти в світі. Але так було не завжди.

37-річна співачка розповіла, що в молодості їй довелося довгий час збирати на складну операцію.

На той момент Вірі було всього 20 років, і вона тільки прийшла в групу «ВІА Гра». Співачка мріяла виправити зір, але операція коштувала дуже дорого.

«У мене був поганий зір, міопія. Тоді у нас все це тільки починалося, і лазер коштував дуже дорого», – поділилася Віра в ефірі YoTube-шоу« 50 питань». Вартість такої операції становила 1500 доларів.

Блондинці вдалося накопичити 800 доларів, але вона залишила гаманець з цією сумою в таксі по дорозі в аеропорт. Тоді зірці довелося почати збирати заново.

https://www.instagram.com/p/B5-c91DCCnq/?utm_source=ig_embed

Брежнєва все-таки зробила корекцію зору. У неї навіть залишилися зайві 100 доларів, але і їх вона втратила. Виконавиця пішла за продуктами, де у неї вкрали ці гроші.

Дружина Костянтина Меладзе звернулася до Анни Седокової, з якою співала в «ВІА Грі». «Я пояснила їй ситуацію, і вона привезла мені продуктів. Ми тоді в усьому один одному допомагали», – згадала зірка.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...