Володимир Зеленський зраджує дружині з відомою актрисою (фото)

Про це пише akcent.info з посиланням на Корупція.Стар.

523b8c625dd33f99152e22cf02d2534f__1440x-756x425

Папарацці бачили, як, відпрацювавши епізод, зоряна пара сіла в авто Оксани. Як виявилося, вони поїхали подалі від знімальної групи – просто прогулятися. Ці зустрічі поки можна вважати невинними, але репутація у Оксани Акіньшиної в цьому сенсі не сама позитивна.

Вона – дівчина вільна, приваблива і відкрита для всього нового, а ось у Володимира Зеленського в Україні є законна дружина, якій може дуже не сподобатися поява такої суперниці. Для Оксани після недовгого піар-роману з Олексієм Воробйовим актор може здатися цікавим варіантом.

Як стверджує одне з російських видань, Володимир Зеленський потрапив в поле зору зірки фільму Стиляги зі зрозумілих причин. Зараз Зеленський активно миготить у телевізорі, веде всілякі фестивалі, вже знявся в головній ролі в продовженні Службового роману і навіть зіграв Наполеона в новій комедії Ржевський проти Наполеона.

А от дружина, за чутками, ніколи не була на першому місці для Володимира. Вона кілька років перебувала з дитиною за багато кілометрів від Зеленського, а його це анітрохи не хвилювало.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...