У Франківську в міському перинатальному померло немовля

4 січня вночі в міському перинатальному центрі у відділенні інтенсивної терапії новонароджених померла дитина. Таку інформацію повідомило джерело «Галицького кореспондента».

Причина смерті буде відома після результатів розтину. А також під питанням той факт, чи випадок є наслідком професійного недбальства. Дитина народилася 3 січня шляхом кесаревого розтину. Відомо, що немовля було у відносно задовільному стані, але потребувало інтенсивного спостереження.

Директор КП «Міський клінічний перинатальний центр» Сергій Стефанко підтвердив факт смерті, але коментувати випадок по телефону відмовляється. До слова, завідувачем відділення інтенсивної терапії новонароджених, де сталася трагедія, є Любов Гаркот – дружина екс-директора міського департаменту містобудування і архітектури Олега Гаркота.

Як повідомляв “Галицький кореспондент”, восени минулого року у цій же установі померла породілля, рідні переконують, що причина у лікарській помилці. Наразі ніхто за смерть не відповів. Більше про це читайте у статті “Смерть здорової жінки“.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...