“Все рідше вдається себе втримати”: Алла Мазур вразила шанувальників відвертістю

Вона одна з найвідоміших ведучих новин на українському телебаченні. Вона встигла стати символом каналу, на якому працює, але запевняє: ніколи не казала в ефірі того, з чим не згодна. Нещодавно вона зізналася, що має злоякісну пухлину, але додала: починає боротися. Алла Мазур розповіла про кар’єрний шлях, ТСН та особисті погляди.

 

Наш загальний найбільший провал і мій зокрема – це те, що ми все ж таки програли російській пропаганді. Ми знали, що Донбас від нас дещо відгороджений інформаційною стіною. І ми недостатньо розповіли, що відбувається у країні. А потім дізналися, що це подавалося там у кривому дзеркалі.

Є такий цікавий вислів: далі всіх зайде той, хто не знає, куди йти. Не бійтеся ризикувати, не бійтеся починати з нуля, стукати в різні двері та використовувати шанс.

Робіть те, що вам подобається. І не дозволяйте, щоб хтось написав сценарій вашого життя за вас.

Не потрібно боятися ризикувати і йти більш важким шляхом – цього мене навчило життя. І навіть якщо ти дуже боїшся, але тобі дають шанс, все одно використовуй його.

Якщо вас критикують, подякуйте тому, хто це робить, і винесіть зі слів критика щось для себе.

Наша незалежність – досі бій. З тими, хто хоче стерти Україну з мапи світу. З тими, хто підігрує їм всередині держави. З тими, хто, прикриваючись гарними гаслами, розкрадає країну, роблячи її біднішою і слабшою.
Все рідше вдається себе втримати, тому що нерви знаходяться на межі. Коли я бачу подвиги наших бійців, які під обстрілами намагаються якось відбитися, мене регулярно збиває на сльозу. Зараз також я не в найкращому стані.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...