Неправильне носiння бюстгалтера може спровокувати застій лімфи, появу в грудях ущільнень та розвиток мастопатії

Ізраїльськi спецiалiсти заявили, що в майбутньому жiнки зможуть вiдмовитись вiд бюстгалтерiв. Мовляв, незабаром з’являться зовсiм iншi можливостi пiдтримувати форму та красу персiв. У зв’язку iз чим в медичному свiтi почалися суперечки. Чимало спецiалiстiв заявляють, що носiння бюстгалтера провокує розвиток недуг, пов’язаних iз молочними залозами.

vineta-push-up-bra-1

Тож, вiд нього варто вiдмовитись. А iншi кажуть, що цей елемент гардеробу є абсолютно необхiдним.

Розiбратися у цiй ситуацiї допомiг лiкар акушер-гiнеколог Юрiй Тiтовець.

– Поширеною зараз є версiя, ніби бюстгалтер може зашкодити здоров’ю жінки, це стравді так?

– Все залежить вiд вибору моделi. Нерiдко жiнки волiють купувати трохи меншi бюстгалтери й носять їх, не зважають на вiдчуття стиснення. Натомiсть, якщо на тiлi залишились червонуватi слiди, це свiдчить про те, що модель не пiдходить. Чашечки бюстгальтера мають щiльно облягати груди, не провокуючи дискомфортних вiдчуттiв.

Через неправильний вибір може вiдбуватися перетискання тканин, що призведе до лiмфостазу (застiй лiмфи). При тім може погiршитись кровопостачання. Як наслiдок – поява ущiльнень у грудях,
больових вiдчуттiв, розвиток мастопатiї.

Жiнки iз великим розмiром грудей мають вiддавати перевагу бюстгалтерам iз широкими бретельками.

Для занять фiзичними ваправами особливо важливо купити спецiальний бюстгалтер. Якщо жiнка займається без ліфчика, це призведе до обвисання молочних залоз. А при великому розмiрі грудей надмiрного навантаження зазнає спина.

Ще один важливий нюанс, бюстгалтер не повинен подразнювати сосок. Iнакше вiдбуватиметься стимуляцiя рецепторiв, що призведе до пiдвищеного рiвня пролактину. Внаслiдок цього з’явиться набряклiсть, розвиватимуться застiйнi явища в молочних залозах, а також з’явиться видiлення молозива. Таке може статися у будь-якому вiцi, навiть якщо жiнка не вагiтна.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...