Обама назвав вторгнення Росії до Криму, України кульмінацією антиамериканізму Путіна (Відео)

Між Україною та Росією існують тісні історичні зв’язки, і США хотіли би позитивних відносин між обома країнами, але у питанні санкцій Америка захищає суверенітет України як незалежної країни та обстоює базові принципи, на яких ґрунтується міжнародний порядок. Про це на своїй останній прес-конференції на посаді президента США заявив Барак Обама, пише Голос Америки.

216339AC-7DAD-48E2-9FFE-B261FD08DC03_w987_r1_s

“Конструктивні відносини Вашингтона та Москви відповідають інтересам США та світу”, – зазначив Обама.

Президент США наголосив, що докладав зусиль, аби сприяти Росії на початку свого президентства, але ситуація змінилась після повернення до влади у Росії Володимира Путіна.

“Підхід (Росії) до міжнародної політики, здається, ґрунтується на думці, що будь-що, що роблять США, шкодить Росії, і цьому необхідно протидіяти”, – зауважив Обама.

Президент США наголосив, що відносини між країнами ускладнились внаслідок повернення Москви до ворожого ставлення до США, яке спостерігалось під час Холодної війни.

“Кульмінацією стало вторгнення Росії до Криму та частин України”, – підкреслив Барак Обама.

“Ми наклали санкції не через ядерні озброєння, а на захист незалежності суверенітету окремої країни. На Україну зазіхнула, використавши силу, Росія. Це не ми так вирішили. Це оцінка усієї міжнародної спільноти. Росія надалі окупує територію України, втручається в українські справи та підтримує своїх військових маріонеток, які порушують міжнародні норми”, – підкреслив Обама.

“Я повідомив росіянам, що щойно вони припинять це, санкції буде знято”, – зазначив Обама.

Нагадаємо, 13 січня президент США Барак Обама продовжив на рік дію санкцій щодо Росії через її агресію в Україні. При цьому новообраний президент Дональд Трамп заявив, що збереже санкції щодо Росії “принаймні на якийсь час”.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...