Мати билася в істериці! В Івано-Франківську тисячі людей прощалися із загиблою провідницею МАУ Марією Микитюк. “Збирала гроші на весілля…”

У понеділок, 20 січня, в Івано-Франківську попрощалися з загиблою під час аварії авіалайнера МАУ в Ірані 24-річної бортпровідницею Марією Микитюк.

Траурна церемонія зібрала тисячі людей біля івано-франківського Будинку смутку.

Після прощання труну з тілом перевезуть в село Старі Кривотули, де і поховають бортпровідницю.

За даними видання, Марія була єдиною дитиною у своїх батьків. Її виховувала мама. Дівчина закінчила гімназію, а потім в 2012-2018 роках навчалася в Національному авіаційному університеті.

Протягом останніх чотирьох років Марія зустрічалася зі своїм нареченим Богданом. У 2021 році пара планувала весілля.

Нагадаємо, напередодні в Україні з Ірану доставили тілі українців, загиблих під час аварії збитого літака МАУ. Вся Україна зустрічала в “Борисполі” тіла загиблих в Ірані українців – жертв катастрофи “Боїнга” компанії МАУ.

Під час церемонії прощання тіла виносили з літака в присутності президента України Володимира Зеленського та інших топ-чиновників.

Також ми повідомляли раніше, що духовний лідер Ірану заявив, що в розслідуванні катастрофи Боїнга залишилося багато незрозумілих деталей.

Дівчина — єдина дитина в родині. Вона закінчила Національний авіаційний університет у 2018 році, а в наступному році Марія планувала весілля. Усі пасажири та члени екіпажу загинули. 19 січня тіло Марії та ще десятьох загиблих українців з Ірану доставили в Україну. 20 січня із загиблою юною бортпровідницею попрощалися сотні людей у Будинку смутку в Івано-Франківську, а чин похорону відбувся в Старих Кривотулах, звідки родом Марія Микитюк.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...