“Пекельне полум’я” знищить всі країни, крім однієї”: Український старець приголомшив пророцтвом. “Будуть зруйновані”

Оприлюднено чергове страшне пророцтво про майбутнє світу.

Старець Іона (в миру Володимир Ігнатенко) жив в Одеському Свято-Успенському монастирі. До нього, щоб отримати відповідь на свої питання, приїжджали люди зі всієї України і Росії. Отець Іона помер в грудні 2012 року.

Згідно з пророцтвом одеського старця Іони, незабаром світова спільнота знову загрузне в чварах і конфліктах.

Відзначається, що в 30-х роках цього століття світ нібито загрузне в чварах і конфліктах. За словами пророка, війну розв’яжуть дві наддержави, які не зможуть поділити здобуте. В результаті “пекельне полум’я” знищить всі країни, крім однієї.

Повернути світу колишній вигляд після війни буде неможливо, оскільки багато держав будуть зруйновані і зовсім перестануть існувати. Врятуватися нібито вдасться державі, яка розташована “в північній частині Блакитної планети”.

Також раніше повідомлялося, що стало відомо, що Нострадамус зробив прогноз нібито до 2024 року світові доведеться пережити збройний конфлікт, який спалахне на території Європи.

Нострадамус передбачав, що призвідником Третьої світової війни стане Іран, а під ударом опиняться Греція та інші країни, розташовані на Балканському півострові, також протистояння торкнеться і Росію.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...