Лайфхак для водіїв. Автомобілісти можуть не сплачувати штрафи. Цілком законно

Українські автовласники отримають ряд нововведень в системі оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху. Зміни торкнуться тих, хто передає свою машину іншому водієві в тимчасове користування.

Як стало відомо, власники автомобілів зможуть не платити штрафи, якщо за кермом знаходився інший чоловік і порушив правила дорожнього руху. Для того, щоб скористатися цією опцією досить в електронному кабінеті водія скористатися послугою – «Призначення іншого водія».

Після вказівки там даних особи, яка керує автомобілем, поліція в разі порушення правил дорожнього руху і аварійних ситуацій буде звертатися саме до цієї людини, а не до власника машини.

Також український уряд збирається переглядати розміри штрафів за порушення правил. Їх розміри зростуть в рази.

До всього іншого Міністерство внутрішніх справ має намір змінити деякі пункти правил дорожнього руху. За версією правоохоронців правила зміняться для зручності водіїв. У список нововведень увійдуть зміни для всіх видів електротранспорту і навіть самокатів. У Міністерстві відзначили, що електротранспорт в українському законодавстві не згадується, тому його власники колесять, де їм завгодно. Це і збираються міняти. Також передбачається зробити водіїв електросамокатів повноцінним учасниками дорожнього руху і стягувати штрафи за їх порушення.

Після цього чиновники вирішили поповнити бюджет за рахунок автомобілістів. Новим податком вирішено обкласти тих, хто займається перепродажу автомобілів. Збільшиться сума податку, яким обкладається сума доходу таких комерсантів. Платити підвищений податок будуть всі, хто продає машину вдруге і більш протягом одного року. Після нововведень з’явиться третя ставка податку. До цих змін їх було тільки дві. Дане нововведення торкнеться не тільки продажу машин, а й інших транспортних засобів і навіть автобусів.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...