“Єгорчик сьогодні не витримав…у лікарні”: Помер син відомого футболіста, який потрапив у страшну аварію

У лікарні після двотижневої коми помер Єгор Джура, який потрапив під колеса таксі на перехресті. В аварію тоді потрапили двоє дітей і батько відомого черкаського футболіста Сергія Джури.

«Єгорчик сьогодні не витримав… В лікарні. Перебуваючи в комі майже 2 тижні після ДТП, – пише на сторінці у батька 4-річного хлопчика журналіст TV channel “1+1” Руслан Сенічкін. – Таксист на швидкості збив на нерегульованому перехресті, на переході його братика-близнюка та їхнього дідуся. Спочатку я написав пост про ще одне прохання допомогти хто як може батькам. Тепер інший сумний зміст.

Через півтора тижні після трагедії на місці ДТП встановили дорожні знаки. На фарбу для зебри грошей не вистачило… Скільки ще потрібно жертв, скалічених життів, щоб зробили хоча б це?

Вбиті горем батьки не знали до кого звертатися в цій ситуації, що робити, куди бігти? До кого завгодно, тільки не до держави. Бо це марний рух в односторонньому напрямку.

Тоді друзі сім’ї змушені були випрошувати у міських депутатів Черкас гроші на допомогу. Виділили аж 27 тис грн, але пообіцяли що переведуть аж через місяць.

https://www.instagram.com/p/B7qOAzUAu8v/?utm_source=ig_web_copy_link

Вчора в дитсадку діти з батьками самотужки влаштували благодійний ярмарок для збору коштів на лікування. 17 тисяч грн. назбирали.

Ось ознака ще тієї соборності, єднання навколо біди. Владі (державі, системі) начхати на таких людей. Об’єднуються навколо біди самі люди, навіть на відстані, навіть незнайомі. І тільки так… Бо іншого не дано.

R.I.P., Єгорчику. Найщиріші співчуття родині. Serg Dzhura. Спасибі всім небайдужим, хто відгукнувся на чуже горе.”

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...