У Луцьку 2-річна дівчинка залишилась паралізованою через важку хворобу

Наслідки важкої двобічної пневмонії змусили дворічну Олександру Філімонюк із Луцька балансувати на межі життя і смерті. Нині дитина критично-важкому стані знаходиться у відділенні інтенсивної терапії Волинської обласної інфекційної лікарні.

 

Зі слів мами, 12 січня цього року її дворічна донечка потрапила в реанімацію інфекційної лікарні у місті Луцьку. Ускладнення важкої двобічної пневмонії спровокували важкий діагноз – синдром Гієна-Баре та застійну бактеріальну двобічну пневмонію.

Родина у розпачі, адже у дитини паралізувало всі кінцівки. Вона знаходиься на штучній вентиляції легень, бо через параліч дихальних шляхів не може дихати самостійно.

Інформацію про стан маленької Саші підтвердили й у відділенні інтенсивної терапії Волинської обласної інфекційної лікарні.

“Дуже прошу вас про допомогу, хто чим зможете, хто молитвою, хто у фінансовому плані. Всі заощадження родини вже вичерпані. Наш лікар, Сулім В.Й. каже, що наші шанси критично малі, Але є!!! Ми усіма силами стараємося зібрати хоч якусь копійку, бо препарати дуже дорогі. Якщо хтось має можливість і бажання поставити свічечку за здоров’я моєї Сашулі, благаю допомогти. Немає різниці якої віри…. Бог один. Я буду Вам дуже вдячна за допомогу”, – благає про допомогу молитвою або фінансами згорьована мати.

Номер картки для допомоги коштами:

5168757326966589, Філімонюк Олена Анатоліївна

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...