Тіло знайшли у ванній: в Москві за загадкових обставин пішла з життя молода українка

У Росії за дивних обставин померла 27-річна українка

У Москві померла при загадкових обставинах 27-річна громадянка України. Дівчина була знайдена у ванній чоловіком, який привів її на орендовану квартиру, щоб повеселитися. 44-річний громадянин Південної Кореї познайомився з дівчиною в московському нічному клубі, а потім запросив додому випити і продовжити вечірку.

Як повідомляє одне з російських видань, всю ніч парочка випивала спиртні напої, а над ранок дівчина пішла в душ, а чоловік заснув. Коли прокинувся і пішов у ванну – виявив там труп своєї нової знайомої. Він попросив охорону будинку викликати швидку допомогу і поліцію.

Тіло доставили в морг для встановлення причини смерті. Слідчі з’ясовують обставини того, що сталося. Джерело уточнило, що іноземець займає керівну посаду в компанії Lotte Shopping Rus. На цей момент встановлюється причина смерті українки. Розпочато слідство.

Нагадаємо, в Одесі через халатність лікарів померла 11-річна дівчинка, і через чотири з половиною роки після трагедії медикам оголосили про підозру, і вони повинні будуть постати перед судом.


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...