ФОП в Україні: сплачувати податки можна буде через соцмережі

Опендатабот створив для фізичних осіб−підприємців спеціальну можливість для сплачування податків за допомогою соціальних мереж.

Про це повідомляє 24 канал.

Як зазначається, таким чином українці зможуть пришвидшити та полегшити процес оплати, а також нова функція допоможе підприємцям уникнути помилок.

Зокрема, часто процес спати податків буває заплутаним через зміну реквізитів. Адже Державна казначейська служба має понад 430 тисяч рахунків для сплати податків, які щороку змінюються.

У зв’язку з цим громадяни час від часу відчувають складнощі при сплаті податків. Наприклад, минулого місяця понад 270 тисяч підприємців переказали кошти на вже неіснуючі рахунки,які закрили наприкінці 2019 року. Проте частина підприємців чи не знали про нові реквізити, чи помилково використали старі.

“Ми вважаємо, що сплата податків має бути максимально простою: податки мають поступати на єдиний рахунок, а підприємці не мають турбуватися про реквізити та їх зміну”, − заявив засновник Опендатабот Олексій Іванкін.

Зокрема, під час оплати через новий сервіс не потрібно буде вписувати реквізити. За словами ініціаторів проєкту, кошти перераховуватимуться на єдино правильний рахунок, а підприємців не змусять сплачувати пеню за несвоєчасну оплату.

Як сплатити податки через новий сервіс:

• Виберіть найбільш зручну для вас соцмережу: Telegram, Messenger, Viber
• Введіть у пошуку OpenDataUa і додайте його у чати.
• Вкажіть свій ІПН (ідентифікаційний номер платника податків) та відправте.
• Після цього з’явиться декілька функцій: подати звітність, сплатити податки, отримати виписку.
• Потрібно натиснути “Здати звітність”, а потім вибрати “Сплатити податки” і дати відповіді на декілька питань.

Шукайте деталі в групі Facebook


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...