“Опухло обличчя”: Могилевська перенесла термінову операцію.

Українська співачка та тренер “Ліги Сміху” Наталя Могилевська перенесла стоматологічну операцію. Але незважаючи на неприємну ситуацію, артистка вирішила не сумувати, а знайшла спосіб креативно обіграти наслідки хірургічного втручання.

 

Про це знаменитість розповіла на особистій сторінці в Instagram. На кадрах відео Наталя показує припухлу щоку, на якій олівцем написано “хом’як”. “Ніколи не сумуйте! Посміхайтеся всьому що приносить життя!”, – підписала ролик Могилевська.

“Я пережила сьогодні стоматологічну операцію і у мене опухла щічка. А мені сьогодні зустрічатися з командами, там гарні молоді хлопці. Загалом, я вирішила ось так креативненько проблему. Ось цим ще відрізняються творчі божевільні люди від звичайних”, – говорить на відео Могилевська.

Шанувальники співачки побажали їй якнайшвидшого одужання і подякували Наталі за ідею.

“Наталочка, якнайшвидшого одужання! І спасибі за креатив, зараз подрузі подзвоню, дам підказку”, “Ви розумниця, завжди на позитиві! Поправляйтеся!”, “Головне гарне почуття гумору”, “Супер, відмінне рішення”, “Швидкого одужання”, – пишуть коментатори.


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...