Фаріон закликала розправитися з ліберальним монстром Ганною Новосад

У “Свободі” планують протести проти міністра освіти і науки України Ганни Новосад

Українська політикиня, членка ВО “Свобода” Ірина Фаріон закликала українців виступити проти міністра освіти і науки України Ганни Новосад.

Відповідний пост, у якому Фаріон поділилася дописом свого колеги по партії Руслана Андрійко, був розміщений на її сторінці в соціальній мережі Facebook.

“У відставку цього ліберального монстра НОВОСАД – наступницю своїх покровителів і вчителів Квіта і Гриневич. Це саме вони виплекали це УБОЖЕСТВО”, – написала Фаріон.

У своєму зверненні представники ВО “Свобода” закликали “студентів, педагогів, духовенство та батьків вийти під Міністерство освіти, вимагати відставки Новосад”. Акція запланована на 26 лютого.

Новосад звинувачують у планах скоротити кількість вчителів, а також у пропагуванні сексуальної освіти і антидискримінаційних заходів.

“Новосад пише з помилками. Не працювала у школі жодного дня. Не має фахової освіти. Як вихованець структур іноземного лобіста Джорджа Сороса, у Міністерстві освіти вона просувала ідеологію гендеру, сексуальні збочення, боролася з образами сім’ї у підручниках. Проти такої політики руйнування та українофобії виступили фахівці, політики та Всеукраїнська рада церков. Такий міністр не потрібен Україні”, – йде мова у дописі Андрійка.


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...