“Замовники та організатори понесуть відповідальність”: Зеленський щодо провокацій у Нових Санжарах (відео)

Президент Володимир Зеленський переконаний, що замовники та організатори протестів у Нових Санжарах проти евакуйованих з Уханя українців та іноземців понесуть відповідальність. Про це він сказав у зверненні до українців, яке опубліковане на офіційній сторінці Офісу президента.

Зеленський привітав евакуйованих українців із поверненням, а також подякував за роботу екіпажу літака, журналістам, які супроводжували групу, працівникам міністерств закордонних справ, охорони здоров’я, внутрішніх справ, – пише hromadske.

“У наступні два тижні ми маємо з честю пройти іспит на зрілість. Маємо зберігати холодну голову та відкрите серце. Довіряти не гучним заголовкам та фейкам, а логічному мисленню та здоровому глузду. Пам’ятаймо, що найстрашніший вірус – це вірус ненависті”, – сказав Зеленський.

Він додав, що винні у нагнітанні ситуації щодо евакуації українців та іноземців з Китаю мають понести відповідальність.

“Я розумію, що у певної частини місцевих жителів виникла стурбованість. Ми знаємо, що дехто свідомо сіяв серед людей паніку, а потім підбурював до цього дикунства. Замовники та організатори цього понесуть відповідальність”, – запевнив президент.


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...