ЗМІ повідомили, хто може стати новим Прем’єр-міністром замість Гончарука

Президент України Володимир Зеленський розглядає кандидатуру Сергія Тігіпко на пост наступного прем’єр-міністра України.

Про це повідомляє Kyiv Post з посиланням на власні джерела.

“Три джерела в українському уряді повідомили Kyiv Post, що президент Володимир Зеленский розглядає у якості прем’єр-міністра України старого політика Сергія Тігіпка”, – зазначається у повідомленні.

Олексій Гончарук очолює уряд з серпня-2019.

Прем’єр-міністр — Олексій Гончарук

Гончарук став наймолодшим прем’єром України — йому 35 років. До цього призначення був заступником керівника Офісу президента (з 28 травня 2019 року). У команді Зеленського відповідав за економічні питання та економічну політику, хоча за освітою — юрист.

Працював юристом на «Городнянському заводі продтоварів». У 2005-2008 роках — юрист в інвестиційній компанії PRIOR-invest (з 2006 року очолив її юридичний відділ).

У 2008 році засновує юридичну фірму Constructive Lawyers (спеціалізується на нерухомості та будівництві), у 2009 році стає головою «Асоціації допомоги постраждалим інвесторам» (що допомагає ошуканим вкладникам, які не отримали свої квартири від забудовників).

У 2014 році балотувався у Верховну Раду від партії «Сила людей» (був першим номером у виборчому списку, однак тоді партія не подолала прохідного бар’єру). Після цього був радником в уряді: спочатку — міністра екології Ігоря Шевченка, а згодом — міністра економічного розвитку та торгівлі Степана Кубіва. З 2015 року очолив громадську організацію Офіс ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office, BRDO), який розробляє та впроваджує систему державного регулювання з метою покращення бізнес-клімату.


РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...