“Слуга народу” попередив Українців: в травні буде дефолт, такого ще не було

Експерти попередили українців про можливий дефолт в травні.

Зокрема, про це особисто заявив народний депутат від парламентської фракції “Слуга народу” Олександр Дубинський. Він відверто зізнався, що вже буквально в травні Україна чекає дефолт, а все тому, що Міжнародний валютний фонд відмовився надавати нашій країні черговий транш. Відповідною інформацією Олександр Дубинський поділився на своїй сторінці в Facebook, але через деякий час прибрав даний пост, пише Країна.

Для пояснення, дефолт означає нездатність позичальника відповідати за своїми зобов’язаннями і своєчасно погашати кредити, повністю або частково. До слова, оголосити дефолт можуть як технічний, так і суверенний. У першому випадку мова йде про ситуацію, коли позичальник, наприклад Україна, не в змозі виконати конкретне зобов’язання в строк, але може зробити це в майбутньому.

Технічний дефолт не такий страшний, як суверенний, оскільки практично ніяк не впливає на фінансову систему. Якщо ж буде оголошений суверенний дефолт, то це буде куди серйозніше, адже по суті, цим держава визнає свою неспроможність і нездатність виконати ці зобов’язання. В результаті все закінчиться тим, що різко впаде в ціні національна валюта, тобто відбудеться інфляція, а борги держави при цьому вже будуть врегульовуються на міжнародному рівні.

З огляду на все це, залишається тільки сподіватися, що українській владі вдасться залагодити ситуацію і не допустити в Україні дефолту.

Шукайте деталі в групі FacebookДжерело.

Загрузка...